Byt nad mestom v Panorama City

prenájom/ID: 13202
Detail Galéria Pôdorys
1.300 €/mes.
+Energie

3-izbový byt

Bratislava - Staré Mesto

Landererova

32/33

98 m²

6 m²

104 m²

4 m²

vlastné vyhradené

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zodpovedný maklér

makler-img
Ing. Marcela Balogová
všetky ponuky makléra

Popis nehnuteľnosti

V novovzniknutom polyfunkčnom komplexe PANORAMA CITY ponúkame na prenájom priestranný troj izbový byt s balkónom. Je veľkorysý výmerou 98 m2 a jedinečný výhľadom z perspektívy 32.ho poschodia. Orientácia tohto celého priestoru je na juhovýchod. Prenajíma sa veľmi vkusne zariadený a vybavený nadštandardnou kuchynskou linkou, v kuchyni je vytvorený praktický priestor na komoru. Každá izba je vybavená klimatizáciou. K bytu sú rezervované dve parkovacie státia (100€ / 1 státie pri prenájme oboch) a prislúcha k nemu pivnica. Súčasťou štandardu služieb v komplexe je 24/7 vrátnik, reštaurácie, obchody a služby.
Nájomca ocení v byte juhovýchodnú orientáciu, úžasný výhľad z 32. poschodia, príjemnú dispozíciu, je to vhodné pre pár, aj pre rodinu.
Projekt PANORAMA CITY je polyfunkčný komplex, ktorý vytvára ďalšie epicentrum mestského života vedľa SND a nákupného centra Eurovea. Je zaujímavý architektúrou s dvomi ikonickými vežami originálneho trojuholníkového tvaru. Je to projekt stavaný pre moderných kozmopolitných ľudí. Nosný systém budov je tvorený železobetónovým skeletom, okenná konštrukcia je hliníková. Vykurovanie obytných miestností je riešené kombináciou doskových vertikálnych radiátorov a podlahových konvektorov v mieste balkónov a terás.

↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku