Exkluzívny rodinný dom s bazénom

predaj/ID: 55511
Detail Galéria Pôdorys
650.000 €

Rodinný dom

Bratislava - Vrakuňa

3

340 m²

8.90 m²/52.50 m²

401 m²

1535 m²

227 m²

áno

zariadený

B

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zodpovedný maklér

makler-img
Mgr. Katarína Őszi
všetky ponuky makléra

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj exkluzívny samostatne stojaci rodinný dom v krásnom zelenom prostredí. Pocit domova znásobuje nádherná záhrada s bazénom, kvalitné materiály použité v interiéri, priestranná terasa s vonkajším posedením a garáž pre dve autá s bránou na diaľkové ovládanie. Dom má sedem izieb a je trojpodlažný.
Prvé nadzemné podlažie je rozdelené na dve obytné časti so samostatnými vstupmi, pričom každá časť je zároveň samostatným odberným miestom pre odber energií. Prvé nadzemné podlažie tvorí denná zóna s hlavným vstupom do domu, otvorenou dispozíciou obývacej izby s kuchyňou a jedálňou, priestrannou izbou, ktorá je momentálne upravená na šatník a hosťovskou toaletou. Samostatná obytná časť tohto podlažia má vlastný vchod a je momentálne upravená na 2-izbový byt. V prípade záujmu je možnosť opätovného spojenia oboch obytných častí do jedného celku.
Druhé nadzemné podlažie tvorí nočná zóna, ktorá pozostáva z troch spální, veľkorysej terasy, dvoch balkónov, chodby s galériou, šatníka, toalety a kúpeľne so sprchovým kútom a vaňou.
Podzemné podlažie tvorí oddychová zóna so saunou a sprchovým kútom, s dvoma miestnosťami pre relax a fitness, toaletou a s miestnosťou pre odkladanie sezónnych vecí.
Z obývacej izby na prvom nadzemnom podlaží je možné plynulo prejsť na terasu s pohodlným vonkajším posedením a do rozsiahlej záhrady s kompletnou záhradnou úpravou, automatickým zavlažovaním, vlastnou studňou a bazénom. Súkromie v záhrade a v dome zabezpečuje okolitá výsadba okrasných drevín a vysoký plot zo stromov.
Dom je zateplený, steny sú z tehál Porotherm, sedlová strecha je atypická, strešná krytina je z pálených škridiel, okná na dome sú hliníkové, samozrejmosťou je klimatizácia a zabezpečovacie zariadenie (alarm). Vykurovanie je ústredné s kondenzačným kotlom Buderus a plynovým kotlom Leblanc. V chodbe, v kuchyni, v obývacej izbe a v toalete na prvom nadzemnom podlaží je podlahové teplovodné kúrenie. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete – vodovod, kanalizácia, prípojka plynu, elektrická prípojka a telefónny rozvod. Energetický certifikát budovy - energetická trieda B. Priestrannú záhradu tvorí veľkorysý pozemok o veľkosti 1308 m2.
V okolí domu sa nachádza široké spektrum služieb a občianskej vybavenosti: potraviny, reštaurácie a kaviarne, trhovisko, zdravotné stredisko s lekárňou, wellness, pošta, kostol, škola a škôlka. Neďaleko sa nachádza promenáda pri Malom Dunaji a lesopark s možnosťou športového vyžitia a voľnočasových aktivít (ihriská, fitness, tenis, futbalový štadión, cyklotrasa, korčuľovanie). V blízkosti domu sa nachádza zastávka MHD, veľmi dobré napojenie na rôzne smery Bratislavy.

↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku