Gorkého4Offices - Luxusné priestory v Starom Meste

prenájom/ID: 469375
Detail Galéria Pôdorys
Bližšie info v RK

02/2019

na prenájom

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zoznam voľných bytov

Číslo Poschodie Počet izieb Podlahová plocha Celková plocha Balkón Terasa Cena Stav
1NP 0 406.17 m² 406.17 m² nie nie voľné
1PP 0 413.61 m² 413.61 m² nie nie voľné
4NP 3 309.69 m² 309.69 m² nie nie voľné

Popis projektu

História a moderná éra sa k sebe jednoducho hodia. Dôkazom toho je jedinečný projekt Gorkého4Offices, ktorého kvalitná rekonštrukcia budovy s bohatou históriou spojila dva svety dokopy. Úchvatná architektúra domu s neprehliadnuteľnými nárožnými vežicami a zdobenými fasádami v sebe ukrýva reprezentatívne priestory vybavené najmodernejšou technológiou a komfortom.

Nádherný interiér spĺňa vysoký štandard najnáročnejšej klientely, ktorá hľadá exkluzívne priestory pre svoj biznis na prestížnej adrese. V srdci Starého Mesta, v pamiatkovej zóne historického centra Bratislavy, budova bývalej Obchodnej a priemyselnej komory začína písať ďalšiu kapitolu, ktorá je pokračovaním jej viac ako 110 ročnej histórie.

Historická administratívna budova najvyššieho štandardu je ideálne miesto pre najnáročnejších klientov.

Popis lokality

Najprestížnejšia adresa pre biznis je v centre diania. Na Gorkého ulici pocítite tlkot srdca Starého Mesta. Na skok od krásneho Hviezdoslavovho námestia s historickou budovou Slovenského národného divadla až po zákutia úzkych uličiek s najlepšími reštauráciami v Bratislave. V bezprostrednej blízkosti budovy sa nachádza kompletná občianska vybavenosť potrebná pre Vaše podnikanie. V pešej dostupnosti sú pobočky viacerých bánk, notárske úrady aj advokátske kancelárie, pošta, úrady, inštitúcie štátnej aj miestnej samosprávy, reštaurácie a kaviarne.
Sami sa stanete svedkami toho, že atmosféra historickej časti mesta priťahuje nielen zvedavých turistov, ale aj podnikateľské subjekty z celého sveta.

Štandard

Administratívne priestory sú vybavené najmodernejšou technológiou presne tak, aby spĺňali najvyšší štandard náročného klienta. Kompletne zrekonštruované historické priestory sú navyše flexibilne usporiadateľné podľa Vašich potrieb.

↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku