Jedinečná rodinná vila v tichom prostredí

predaj/ID: 434967
Detail Galéria Pôdorys
Bližšie info v RK

Rodinný dom

Bratislava - Záhorská Bystrica

2

336 m²

20.50 m²

356.6 m²

842 m²

215.09 m²

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Popis nehnuteľnosti

Iba na chvíľu si zatvorte oči a predstavte si dokonalú harmóniu a pokoj. Teraz ich otvorte a prezrite si túto jedinečnú ponuku.
Dom sa nachádza na upätí Malých Karpát v najlepšej časti Záhorskej Bystrice. Postavený je na dobre orientovanom pozemku v tichej lokalite, ktorý má dva prístupy a zo zadnej strany hraničí s koncom intravilánu obce. V rámci exteriéru sa kládol obrovský dôraz na vyváženosť jednotlivých prvkov. V záhrade tak môžete nájsť okrasné dreviny, stromy, bonsaje, či sukulenty na veľkých kamenných blokoch.
Priestor domu je logicky rozdelený do dvoch podlaží. Suterén slúži ako zázemie domu, prízemie na každodenný život, pričom denná a nočná časť sú priestorovo oddelené. Samotná dispozícia bola navrhnutá tak, aby v dennej časti vytvárala priamu komunikačnú líniu s exteriérom. Prepojená kuchyňa s obývacím priestorom a priamy vstup do záhrady zaručujú neustály kontakt s tými najbližšími. Atmosféru v tej časti domu umocňuje priestrannosť a dominantný krb.
V rámci realizácie boli použite tie najkvalitnejšie materiály. Technický štandard zhotovenia domu je veľmi vysoký. Počnúc dobrou klasickou tehlou až po drevené okná, je dom vybavený tak, aby uspokojil aj náročné požiadavky na bývanie. Kúrenie je v nehnuteľnosti zabezpečené plynovým kotlom VIESSMANN a teplo distribuované do priestoru prostredníctvom podlahového vykurovania v kombinácii s vykurovacími telesami v izbách. Samotný kotol funguje v kombinácii so solárnymi kolektormi umiestnenými na streche. Samozrejmosťou je aj chladenie v každej obytnej miestnosti, či napríklad inteligentný systém stmievania LUTRON.
Ak ste si predstavovali v úvode harmóniu a pokoj presne takto, tak neváhajte a kúpte si ho, pretože takéto veci sa dajú kúpiť len výnimočne.

Zodpovedný maklér

makler-img
Mgr. Peter Mriňák
všetky ponuky makléra

Video

↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku