Luxusná vila v Horskom Parku

predaj/ID: 7777
Detail Galéria Pôdorys
Living room.jpg
Dining-area(1).jpg Dining-area(2).jpg Kitchen.jpg
Bližšie info v RK

Rodinný dom

Bratislava - Staré Mesto

2

535 m²

60 m²

595 m²

889 m²

266 m²

zariadený

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zodpovedný maklér

makler-img
Mgr. Peter Mriňák
všetky ponuky makléra

Popis nehnuteľnosti

RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj kompletne zariadenú vilu v pokojnej lokalite priamo v Horskom parku. Samotný objekt neprovokuje svojim vonkajším vzhľadom, no vo vnútri ponúka skutočný komfort, ktorý vychádza nie len z jeho zariadenia, ale aj z kvality prevedenia samotnej stavby. Drevohliníkové okná s trojsklom, iteligentné ovládanie domu, zabezpečovací systém, či kvalitný systém vykurovania sú pri tejto nehnuteľnosti samozrejmosťou.

Rodinný dom pozostáva vizuálne z dvoch hmotových častí, a to z hlavnej časti, ktorú tvorí rodinný dom a z pripojeného objektu dvojgaráže. Dom je riešený ako jedna 8-izbová jednotka, zastrešená plochou nepochôdznou strechou. Dispozičné riešenie je rozložené do jedného podzemného a dvoch nadzemných podlaží. Celková zastavaná plocha Domu predstavuje 266 m2, úžitková plocha domu predstavuje viac ako 535 m2 bez terás.

Vila bola kolaudovaná v roku 2017, následne prešla procesom zariadenia a bola v užívaní cca jeden rok. Z tohto dôvodu je ideálnym riešením pre náročného klienta, ktorý má záujem bývať bezodkladne vo vysokom štandarde a vyhnúť sa tak stavebnému procesu. V rámci svojej veľkorysej obytnej plochy vila ponúka dostatočné zázemie pre veľkú rodinu a ich aktívny život. Vilu je možné kúpiť už či plne zariadenú, čiastočne alebo aj nezariadenú. Využite možnosť bývať kvalitne a bez kompromisov a dohodnite si s nami obhliadku tejto očarujúcej nehnuteľnosti.

↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku