Luxusné bývanie v srdci Bratislavy

prenájom/ID: 358415
Detail Galéria Pôdorys
1.300 €/mes.

Dokončený

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zoznam voľných bytov

Číslo Poschodie Počet izieb Podlahová plocha Celková plocha Balkón Terasa Cena Stav
B14 5 4 216.67 m² 296.67 m² nie 80.00 m² 3,500 €/mes. voľné
B25 3 4 187.99 m² 192.3 m² 4.31 m² nie 2,800 €/mes. voľné
B5 3 3 85.86 m² 85.86 m² nie nie 1,300 €/mes. voľné

Popis projektu

Palác Motešických je luxusný obytný dom, ktorý ponúka komfortné bývanie v samom srdci bratislavského Starého mesta. Obytný dom je prehlásený za Národnú Kultúrnu Pamiatku a prešiel kompletnou interiérovou a exteriérovou rekonštrukciou. Dokonalé súkromie a komfort je zabezpečený nielen luxusným prevedením bytov, ale aj 5 hviezdičkovými službami, ktoré sú nepretržite poskytované rezidentom. Bezpečnostný systém Paláca Motešických pozostáva z niekoľkých bezpečnostných prvkov. Zabezpečuje ho recepcia, kamerový systém a elektronický kartový vstupný systém. V pohotovosti je aj nepretržitá bezpečnostná služba. Priestranné byty pre rezidentov sú umiestnené na šiestich poschodiach. Jedinečné prostredie dopĺňa zelená záhrada s fontánou priamo v nádvorí paláca.

Bezproblémové parkovanie je možné v podzemnej garáži, kde sú pre každý byt pripravené 2 až 4 parkovacie miesta. Výťahy z garáži sprístupňujú všetky podlažia budovy pre komfort rezidentov. Pre starostlivosť o automobily sa v garáži nachádza technologicky vybavená umývareň vozidiel.

Popis lokality

Palác Motešických sa nachádza v tesnej blízkosti Hviezdoslavovho námestia a Slovenského národného divadla. Rezidenti majú možnosť využitia bohatého kultúrneho vyžitia v podobe divadiel, múzeí, či galérií. Ocenia tiež občiansku vybavenosť neďalekých nákupných centier, školy a škôlky. Na oddych a prechádzky výborne poslúži nábrežie Dunaja a už spomínané Hviezdoslavovo námestie. Množstvo renomovaných reštaurácií, ktoré sú situované v blízkosti paláca poskytuje rezidentom paláca tie najexkluzívnejšie služby.

↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku