Luxusný byt v srdci Bratislavy

prenájom/ID: B25
Detail Galéria Pôdorys
2.800 €/mes.
+Energie

4-izbový byt

Bratislava - Staré Mesto

Laurinská

3/6

187.99 m²

4.31 m²

192.3 m²

nie

vlastné vyhradené

nezariadený

nie

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zodpovedný maklér

makler-img
Mgr. Katarína Őszi
všetky ponuky makléra

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom luxusný 4-izbový byt na jednej z najprestížnejších adries priamo v samom srdci Bratislavy. Byt s podlahovou plochou 187,99 m2 sa nachádza na treťom poschodí historickej budovy Paláca Motešických a patrí k nemu balkón s výmerou 4,31 m2 orientovaný do záhrady na nádvorí paláca. Špeciálna pozornosť bola venovaná interiéru samotného bytu použitím tých najkvalitnejších materiálov. Byt disponuje vstupnou halou, troma spálňami, obývacou izbou spojenou s kuchyňou, pracovňou a dvoma kúpeľňami s toaletou. Prenajíma sa nezariadený, je voľný ihneď. K cene prenájmu budú pripočítané poplatky za energie. Byt je určený na dlhodobý prenájom pre najnáročnejšiu kategóriu klientov.

Palác Motešických je luxusný obytný dom, ktorý ponúka komfortné bývanie v samom srdci bratislavského Starého mesta. Obytný dom je prehlásený za Národnú Kultúrnu Pamiatku a prešiel kompletnou interiérovou a exteriérovou rekonštrukciou. Dokonalé súkromie a komfort je zabezpečený nielen luxusným prevedením bytov, ale aj 5 hviezdičkovými službami, ktoré sú nepretržite poskytované rezidentom. Bezpečnostný systém Paláca Motešických pozostáva z niekoľkých bezpečnostných prvkov. Zabezpečuje ho recepcia, kamerový systém a elektronický kartový vstupný systém. V pohotovosti je aj nepretržitá bezpečnostná služba. Jedinečné prostredie dopĺňa zelená záhrada s fontánou priamo v nádvorí paláca. Bezproblémové parkovanie je možné v podzemnej garáži, kde sú pre tento byt pripravené 2 parkovacie miesta (za doplatok 200 EUR + DPH/státie). Výťahy z garáži sprístupňujú všetky podlažia budovy pre komfort rezidentov. Pre starostlivosť o automobily sa v garáži nachádza technologicky vybavená umyváreň vozidiel.

Palác Motešických sa nachádza v tesnej blízkosti Hviezdoslavovho námestia a Slovenského národného divadla. Rezidenti majú možnosť využitia bohatého kultúrneho vyžitia v podobe divadiel, múzeí, či galérií. Ocenia tiež občiansku vybavenosť neďalekých nákupných centier, školy a škôlky. Na oddych a prechádzky výborne poslúži nábrežie Dunaja a už spomínané Hviezdoslavovo námestie. Množstvo renomovaných reštaurácií, ktoré sú situované v blízkosti paláca poskytujú rezidentom paláca tie najexkluzívnejšie služby.

↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku