MIMORIADNE ZNÍŽENIE CENY do 31.12. Vila na Zobore

predaj/ID: 493155
Detail Galéria Pôdorys
395.000 €

Rodinný dom

Nitra

3

293 m²

16 m²/36 m²

345 m²

684 m²

269 m²

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zodpovedný maklér

makler-img
Ing. Marcela Balogová
všetky ponuky makléra

Popis nehnuteľnosti

Pri kúpe do 31.12.2019 ušetríte 25.000 EUR.
V najkrajšej časti Nitry - Zobor ponúkame na predaj podmanivú rodinnú vilu. Nedávne obnovy a rekonštrukcie jej dali exkluzívny vzhľad zvonku aj zvnútra a ponúkli komfortnejšiu a modernú funkčnosť. Prístavbou z roku 2005 bol zväčšený balkón pôvodného domu s obdĺžnikovým pôdorysom, vytvoril sa priestor zimnej záhrady a pristavila sa vstupná predsieň. Posledné rekonštrukcie v roku 2016 a 2018 obnovili fasádu domu, podlahy, elektroinštaláciu, úplne sa rekonštruovali kúpeľne.
Vila je situovaná do svahovitého pozemku a jej dispozícia je riešená v troch podlažiach.
Hlavným priestorom prízemia je otvorená obývacia izba s výstupom na terasu, navrhnutá aj zariadená v koloniálnom štýle. Dáva zaujímavé pohľady z rôznych uhlov. Jej dve oblúkové časti - v jednej je jedáleň a v druhej pracovňa so sedením – sú vďaka tvaru opticky oddelené, čím tvoria privátny priestor. Na prízemí je plne vybavená kuchyňa, spálňa pre hostí a kúpeľňa so sprchovacím kútom.
Horné - podkrovné podlažie tvoria dve spálne a exkluzívna kúpeľňa s rohovou vaňou. Z jednej zo spálne je výstup na terasu s výhľadom na Nitru a druhá spálňa má vlastný pochôdzny šatník.
Relaxačná časť domu je očarujúca – je v nej bazén, jacuzzi, fitness a biliardom je v zvýšenom suteréne domu na úrovni cesty/chodníka. Na tomto podlaží je umiestnená aj technická miestnosť a úložný priestor.
V dome je inštalovaná klimatizácia, krb na drevo, kúrenie je podlahové elektrickým kotlom, dom má prístup ku všetkým inžinierskym sieťam. Voda v bazéne je ohrievaná solárnymi panelmi. Dom má aktuálne tri spálne a tri kúpeľne s WC. Na pozemku je samostatne stojaca garáž, pod ktorou je pivnica vhodná aj na uskladnenie vína a posedenie. Pri vstupoch na pozemku sú vytvorené miesta na parkovanie troch áut. Záhrada navrhnutá záhradným architektom, má automatickú závlahu v každej časti pozemku.
Výhodou tejto výnimočnej nehnuteľnosti je možnosť bývať ihneď bez podstatných rekonštrukčných zásahov, jej komfortné využitie na bývanie aj relax a jej poloha.

↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku