Moderný byt v lukratívnej lokalite (3D prehliadka)

predaj/ID: 98753
Detail Galéria Pôdorys
379.000 €

3-izbový byt

Bratislava - Koliba

Tupého

2/3

122 m²

1.50 m²/10 m²

138.5 m²

5 m²

vnútorné

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zodpovedný maklér

makler-img
Mgr. Katarína Őszi
všetky ponuky makléra

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt v projekte Rezidencia Podkolibská v lukratívnej lokalite bratislavskej Koliby. Podlahovú plochu bytu tvorí priestranných 122 m2, ktoré tvoria veľkorysý obytný priestor. Byt má praktické usporiadanie, pozostáva zo vstupnej predsiene, ktorá plynulo prechádza do otvorenej dispozície kuchyne prepojenej s obývacou časťou, dvoch nepriechodných samostatných izieb, dvoch kúpeľní a walk-in šatníka. Byt je krásne presvetlený a vzdušný vďaka veľkoplošným oknám vybavenými exteriérovými hliníkovými žalúziami s elektrickým ovládaním. K vybaveniu bytu patrí klimatizácia a podlahové vykurovanie v celom byte. Byt disponuje veľkorysými úložnými priestormi v podobe vstavaných skríň na chodbe a v spálni, ako aj walk-in šatníkom. Príjemný oddych s výhľadom na panorámu Bratislavy poskytuje slnečná terasa s plochou 10 m2, na ktorú je vstup z obývacej izby. K exteriérovým plochám patrí aj menší balkón 1,5 m2 zo vstupom zo spálne. K bytu prislúcha veľká pivnica a parkovacie státie v uzatvorenej podzemnej garáži s bezbariérovým prístupom k bytu za doplatok 20.000 €.

Tento byt je ideálnym riešením pre rodinu s deťmi vyhľadávajúcu bezpečné, pokojné a kvalitné bývanie.

Dom, v ktorom je byt umiestnený, sa nachádza v uzavretom privátnom areáli s kontrolovaným vjazdom a vlastnou bezpečnostnou službou (24/7). Pre rezidentov sú k dispozícii priestory pre relax v podobe spoločného bazénu a sauny vo vedľajšom dome. Okolie domu je tvorené upravenou a udržiavanou záhradou s parkovými úpravami. Vybavenie areálu je jeho rezidentom voľne prístupné.

Koliba sa považuje za jednu z najprestížnejších bratislavských lokalít, ktorá sa okrem krásnych výhľadov vyznačuje aj mimoriadnou kombináciou blízkosti prírody a blízkou dostupnosťou centra mesta.


3D virtuálna prehliadka Matterport


↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku