Naši partneri

  • RIVERS REAL ESTATE v rámci svojho programu EXCLUSIVE poskytuje možnosť marketingovej propagácie nehnuteľností v magazíne TRENDY BÝVANIE, ktorý prináša najčerstvejšie novinky a trendy zo sveta dizajnu, bývania, architektúry, stavebníctva, záhrady či umenia.

  • Limitované členstvo v ROYAL TREE CLUB poskytuje množstvo neoceniteľných výhod a benefitov. RIVERS REAL ESTATE ponúka členom benefit v podobe víkendového pobytu v Grand Hotel Kempinski High Tatras pre dve osoby pri kúpe nehnuteľnosti.

  • Architektonický ateliér venujúci sa projektom a realizáciám všetkých druhov a veľkostí. RULES preferuje jednoduché a funkčné riešenia, šetrné k životnému prostrediu a ponúka profesionálny servis v oblasti projekčnej a inžinierskej činnosti stavieb.

  • Kreatívne riešenia Vašich stien na mieru – WALL DESIGN: nástenné maľby, štrukturované techniky, betónový reliéf a pyrografia na drevené povrchy Vám zaručia jedinečnosť a netradičné oživenie Vášho priestoru. HOLMAN'S prináša nový spôsob myslenia a vlastný umelecký štýl.

Chcem kúpiť
nehnuteľnosť
Chcem predať
nehnuteľnosť