Priestranný byt v projekte Mestské vily Horský park (3D prehliadka)

predaj/ID: 125879
Detail Galéria Pôdorys
Living room_1.jpg
Kitchen.jpg Living room_2.jpg Master Bedroom.jpg
495.000 €

3-izbový byt

Bratislava - Staré Mesto

Hriňovská

2/4

123.3 m²

12.30 m²

138.6 m²

3 m²

vnútorné

zariadený

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zodpovedný maklér

makler-img
Mgr. Katarína Őszi
všetky ponuky makléra

Popis nehnuteľnosti

V rezidenčnom komplexe Mestské vily Horský park ponúkame na predaj exkluzívny 3-izbový byt s terasou a parkovacím státím. Byt s podlahovou plochou 123,3 m2 sa nachádza na 2. poschodí a patrí k nemu terasa s plochou 12,3 m2. Riešenie bytu je praktické - vstupná predsieň plynule prechádza do priestrannej obývacej miestnosti s kuchynskou linkou a jedálenskou časťou. Byt ďalej pozostáva z dvoch spální, ktorých komfort dopĺňa vlastný šatník pre každú z nich, priestrannej kúpeľne, toalety a komory. Obývacia izba je orientovaná na SZ, spálne na S. Byt je vybavený nadštandardnými materiálmi a zariadením, ktoré bolo veľmi málo využívané. Prislúcha k nemu pivnica a podzemné parkovacie státie, ktoré je možné dokúpiť za doplatok 20.000 €.

Rezidenčný komplex bol skolaudovaný v roku 2011 a jeho moderná architektúra a farebnosť výborne zapadá do prírodnej zelene a okolia Horského parku. Komplex je prístupný iba pre rezidentov a je nepretržite monitorovaný kamerovým systémom a SBS. Poloha komplexu v blízkosti centra mesta umožňuje pekný výhľad na zelené prostredie Horského parku. Lokalita, v ktorej sa komplex nachádza, patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality Starého Mesta.

Byt je predurčený klientovi, ktorý hľadá priestranný byt s krásnym výhľadom v kvalitnom rezidenčnom projekte v jednej z najlepších lokalít v Bratislave.

>>> 3D PREHLIADKA: https://bit.ly/353a9SB


3D virtuálna prehliadka Matterport


↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku