Priestranný trojizbový byt s terasou (3D prehliadka)

predaj/ID: 531970
Detail Galéria Pôdorys
330.000 €

3-izbový byt

Bratislava - Nové Mesto

Klenova

4/4

116 m²

25 m²/27 m²

173 m²

5 m²

áno

čiastočne

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zodpovedný maklér

makler-img
Mgr. Monika Černičková Mihalková
všetky ponuky makléra

Popis nehnuteľnosti

Priestranný trojizbový byt s krásnym výhľadom nachádzajúci sa v trinásťročnej novostavbe na Kramároch je výnimočný svojou južnou orientáciou s krásnym panoramatickým výhľadom, blízkosťou centra, ale zároveň dostatočnou vzdialenosťou od zhonu a ruchu mesta.
Byt umiestnený na najvyššom podlaží pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je možný prístup do všetkých obytných miestností bytu, samostatnej toalety, kúpeľne s toaletou a šatníka. Veľká hlavná spálňa poskytuje okrem vlastného balkóna aj komfortný priestor. Detská izba aj samostatná kuchyňa majú možnosť prístupu na terasu. Vstupná chodba vedie plynule do obývacej izby, ktorá poskytuje prístup na balkón aj terasu s krásnym výhľadom na pamätník Slavín, hrad aj Horský park. K bytu je možné dokúpiť jedno parkovacie státie v podzemnej garáži objektu za 25.000 € a jedno vonkajšie parkovacie státie na súkromnom parkovisku pred bytovým domom za 15.000 €.
Byt je určený pre klienta, ktorý hľadá bývanie v blízkosti centra mesta a súčasne v tichej lokalite s krásnym výhľadom a dostatkom zelene v okolí.


3D virtuálna prehliadka Matterport


↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku