Projekt Vyhliadka Dúbravka

predaj/ID: 331023
Detail Galéria Pôdorys
222.722 €

09/2016

07/2020

vo výstavbe

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zoznam voľných bytov

Číslo Poschodie Počet izieb Podlahová plocha Celková plocha Balkón Cena Stav
2-8.1 8 3 78 m² 90 m² 12.00 m² 222,722 € rezervované
2-9.1 9 3 78 m² 91 m² 13.00 m² 248,537 € voľné
2-9.3 9 3 84 m² 99 m² 15.00 m² 269,839 € voľné
2-9.9 9 3 96 m² 115 m² 19.00 m² 312,557 € voľné
8.4 8 3 73 m² 86 m² 13.00 m² 224,177 € voľné

Popis projektu

Projekt Pekná Vyhliadka I a II ponúka zdravé bývanie v dotyku prírody. Komfortné byty dostupné aj pre mladé rodiny s pohodlím obchodov a služieb priamo v parteri domu. Bývanie aj na vyšších poschodiach, s krásnymi výhľadmi na Malé Karpaty a Záhorskú nížinu. Dúbravka je občiansky kvalitne vybavená, nachádzajú sa tu štátne a zahraničné súkromné školy, futbalový a zimný štadión, obchodné centrá, reštaurácie, blízko je výjazd na diaľnicu smerom na Brno, Viedeň, Budapešť. Do centra mesta je vzdialenosť 12 km, do najbližšieho obchodného centra Bory Mall 1,5 km a k najbližšej zastávke MHD je to 400 m. Vďaka tomu je bývanie v Peknej Vyhliadke spojením pohodlného mestského bývania s pokojným a rodinným bývaním na čerstvom vzduchu.

Popis lokality

Projekt Pekná vyhliadka je realizovaná v kvalitnom štandarde. Všetky použité materiály, povrchové úpravy aj zariaďovacie predmety sú kvalitné, trvanlivé a priateľské k životnému prostrediu. Všetko vhodne dopĺňajú francúzske okná, veľkoplošné otvárateľné zasklené steny a nadčasové zábradlia zabezpečia maximálny komfort, presvetlenie bytov a optické prepojenie interiéru s terasami. Byty majú vlastný vstup s recepciou a obchody sú prístupné z prekrytej vonkajšej pasáže s lavičkami. Pekná vyhliadka ponúka 51 bytov plus 76 bytov v Peknej vyhliadke II, obchodné priestory na prízemí parkovacie státia v podzemnej garáži. Začiatok výstavby Peknej vyhliadky I bol september/2016 a koniec výstavby Peknej vyhliadky II je plánovaný na júl/2020. V ponuke sú 2-3-4 a viac izbové byty a luxusné strešné apartmány. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži. Garážové státie je v cene 14.400 EUR.

Štandard

Byty sa predávajú v kvalitnom štandardnom vyhotovení (obklady, dlažby, plávajúca podlaha, interiérové dvere, sanita, zariaďovacie predmety). Klient má možnosť si vybrať z viacerých alternatív a v tomto štádiu výstavby je možné riešiť aj zmeny, nadštandard, prípadne kúpu v stave holobyt.
• Monolitické železobetónové obvodové nosné steny a železobetónové stĺpy, dodatočne zateplené minerálnou vlnou 150 mm, železobetónové stropné dosky
• Medzibytové železobetónové steny
• Priečky z keramických tvárnic Porotherm
• Vnútorné vápennocementové štukové omietky stien a stropov
• Plastové okná s celoobvodovým kovaním zasklené izolačným trojsklom
• Príprava pre vonkajšie zvislé markízy
• Bezpečnostné vstupné dvere do bytu
• Vykurovanie – centrálna plynová kotolňa umiestnená v podzemnom podlaží
• Vykurovacie telesá – oceľové doskové biele
• Podlahy – v izbách laminátové parkety, kúpeľňa a predsieň: nenasiakavý gress, balkóny palubovka z drevokompozitu, strešné terasy – palubovka z drevokompozitu
• Keramické obklady v kúpeľni
• Biele keramické zariaďovacie predmety, závesné WC so zabudovanou nádržkou
• Domáci telefón, elektrické ovládanie vstupných dvier

Financovanie

V úvodnej fáze predaja, môžu prví klienti využiť špeciálnu možnosť zaplatiť iba 15% z ceny pri podpise Zmluvy o budúcej zmluve a následne 85% až po kolaudácii. Počas celej doby výstavby nemusíte platiť žiadne dodatočné splátky: nepotrebujete žiadne ďalšie prostriedky, nepodstupujete žiadne riziko. Po celý čas je výška vašej zálohy oveľa nižšia než prestavané náklady. Všetko ostatné platíte až po úplnom dokončení stavby, keď si všetko skontrolujete a byt je zapísaný v katastri, súčasne s uzavretím ostrej kúpnej zmluvy.

↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku