Rodinná vila v zelenom prostredí (3D prehliadka)

predaj/ID: 508734
Detail Galéria Pôdorys
549.000 €

Rodinný dom

Bratislava - Rača

618 m²

21 m²/36 m²

675 m²

949 m²

263 m²

áno

čiastočne

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zodpovedný maklér

makler-img
Mgr. Monika Černičková Mihalková
všetky ponuky makléra

Popis nehnuteľnosti

Rodinná trojpodlažná vila sa nachádza v tichej lokalite rodinných domov v Rači neďaleko lesa. Na pozemku o výmere 949 m2 je umiestnená tak, aby zabezpečovala vlastníkom maximálny komfort a súkromie.
Vila je celkovo rozdelená na tri logické celky, dennú časť, nočnú časť a relaxačnú zónu. Prízemie predstavuje dennú časť, ktorá je tvorená vstupnou chodbou, halou, priestrannou obývacou izbou, kuchyňou, hosťovskou izbou, kúpeľnou, toaletou, šatníkom, komorou a terasou. Prvé poschodie, nočnú časť, tvorí vstupná hala, štyri izby, dve kúpeľne, dve toalety, šatník a loggia. V suterénnej časti sa nachádza relaxačná zóna, z ktorej sa vstupuje priamo do záhrady a súčasťou ktorej je interiérový bazén, posiľňovňa a spoločenská miestnosť. Zároveň sa na tomto podlaží nachádzajú skladové a technické miestnosti a garáž pre dve autá. Vila je vybavená nadštandardným vybavením.
Veľké množstvo zelene, ktorá obklopuje rodinnú vilu či už priamo na pozemku okrasnou záhradou alebo v blízkom lese, dáva predpoklad na kvalitné rodinné bývanie v kľudnom a tichom prostredí.
K rodinnej vile je možné dokúpiť protiľahlý pozemok za 70.000 €, na ktorom sú vybudované tri garážové státie a dve parkovacie státie.


3D virtuálna prehliadka Matterport


↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku