Štvorizbový byt 2-2.2 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II. ETAPA

predaj/ID: 2-2.2
Detail Galéria Pôdorys
303.855 €
+DPH

4-izbový byt

Bratislava - Dúbravka

Martina Granca

2/5

90.79 m²

20.99 m²

111.78 m²

áno

vlastné vyhradené

B

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zodpovedný maklér

makler-img
Mgr. Miriam Slezáková
všetky ponuky makléra

Popis nehnuteľnosti

Byt sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový byt + KK na druhom podlaží bytového domu s juhovýchodnou orientáciou. Byt pozostáva z predsiene, obývacej izby,otvorenej kuchyne s jedálňou, z troch spálni, kúpeľňa a samostatnej toalety. Byt ponúka dva balkóny.
Byt je možné vyhotoviť aj ako trojizbový.
K bytu je potrebné zakúpiť parkovacie státie, cena parkovacieho státie je 14 000,- EUR + DPH.
Projekt Terasy je luxusná rezidencia s nadčasovým moderným dizajnom a vysokou architektonickou úrovňou. Ponúka zdravé a luxusné bývanie v dotyku prírody. V dvoch terasovitých vilách sú zakomponované byty so záhradnými terasami a krásnymi výhľadmi na Devínsku Kobylu a Malé Karpaty. Projekt VILLA RUSTICA – TERASY sa realizuje v kvalitnom štandarde. Všetky použité materiály, povrchové úpravy aj zariaďovacie predmety sú kvalitné, trvanlivé a priateľské k životnému prostrediu. Zariaďovacie predmety a obklady overených značiek. Všetko vhodne dopĺňajú francúzske okná, veľkoplošné otvárateľné zasklené steny a nadčasové zábradlia zabezpečia maximálny komfort, presvetlenie bytov a optické prepojenie interiéru bytu s okolitou prírodou a zeleňou na terasách.
VILLA RUSTICA – TERASY ponúkne v dvoch etapách spolu 45 bytov v 4 vilách, 96 parkovacích státí v podzemnej garáži. Kolaudácia Etapy I je naplánovaná v decembri 2021 a Etapy II v decembri 2022.

↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku