VILA GEMINI

predaj/ID: 533017
Detail Galéria Pôdorys
Bližšie info v RK

2019

2020

vo výstavbe

Zobraziť na mape Vytlačiť brožúru Ponúkni cenu

Zoznam voľných bytov

Číslo Poschodie Počet izieb Podlahová plocha Celková plocha Balkón Terasa Cena Stav
A - 533205 4 5 326.26 m² 414.28 m² nie 88.02 m² voľné
B - 533205 4 5 339.36 m² 447.32 m² nie 107.96 m² voľné

Popis projektu

Vila Gemini reprezentuje elegantné riešenia modernej architektúry vsadené do lokality ohraničenej existujúcimi rodinnými domami a záhradami. Táto oáza pohody ponúka pre svojich obyvateľov nielen najvyšší komfort bývania, ale aj príjemné tiché prostredie vilovej štvrte.

Moderná rodinná vila ponúka kombináciu pokojného bývania, ľahkej dostupnosti do centra mesta a krásnych panoramatických výhľadov. Projekt je navrhnutý vo vysokom štandarde materiálového a technického vybavenia. Štvorpodlažná vila je rozdelená na štyri celky s funkčne využitým priestorom. Vstupné podlažie tvorí garáž s tromi parkovacími miestami, skladom a výťahom. Prvé poschodie tvorí dennú časť vily, ktorá pozostáva z priestrannej obývacej miestnosti spojenej s jedálenskou a kuchynskou časťou, komora a toaleta. Dominantou poschodia je celopresklenná stena so vstupom na terasu. Na druhom poschodí sa nachádza nočná časť vily s tromi spálňami, dvomi kúpelňami, šatníkom, práčovňou a terasou. Klenotom vily je tretie podlažie tvorené relaxačnou časťou vily s miestnosťou vhodnou na využitie podľa vlastných predstáv a priestrannou terasou.

Vila Gemini ponúka spojenie kvalitného bývania na prestížnej adrese v lokalite so strategickou polohou a zároveň v blízkosti centra mesta a Horského parku.

Popis lokality

Vila Gemini sa nachádza vo vyhľadávanej tichej časti Starého Mesta s dostatkom zelene v okolí a zároveň veľmi blízko centra Bratislavy. Vychutnajte si bývanie v tomto jedinečnom prostredí Starého Mesta. Bývanie, ktoré poskytuje ideálne miesto na prechádzky a oddych v pešej dostupnosti Horského parku a nábrežnej promenády Dunaja a zároveň ponúka krásny panoramatický výhľad. Lokalita s veľmi dobrým dopravným spojením do centra mesta a na diaľničný obchvat.

↩ Späť na výsledky vyhľadávania
Dohodnúť
obhliadku