Kariéra

Realitný maklér

Staňte sa súčasťou tímu RIVERS REAL ESTATE a my Vám pomôžeme dosiahnuť maximálne úspechy.

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce:

aktívne vyhľadávanie klientov v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností

nadväzovanie kontaktov s klientmi a komunikácia počas celej realizácie obchodného prípadu

obhliadka nehnuteľností

vedenie obchodných rokovaní

vytváranie, obnovovanie a správa databáz

Ponúkaný plat

fixná zložka + provízie

Termín nástupu

podľa dohody

Iné výhody
jedinečná pracovná atmosféra a finančné, ako aj nefinančné výhody

vynikajúca možnosť profesionálneho rastu

Druh pracovného pomeru

živnosť / firma

Požiadavky na zamestnanca

dosiahnuté vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

plynulá znalosť hovorovej a písanej angličtiny je podmienkou

znalosť viacerých jazykov, ako aj skúsenosť v oblasti predaja je výhodou
znalosť práce na PC a internet
vodičský preukaz triedy B
výborné komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie
maximálne nasadenie, samostatnosť, flexibilita

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nehnuteľnosti

Informácie pre uchádzača

Ak si myslíte, že ste na túto výzvu pripravený, pošlite Váš životopis na adresu: ivana.nasticka@rivers.sk

Adresa

RIVERS REAL ESTATE
Ružová dolina 25

821 09 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Naštická

E-mail: ivana.nasticka@rivers.sk

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Chcem kúpiť
nehnuteľnosť
Chcem predať